REJESTRACJA I PŁATNOŚĆ ONLINE

TEST IMMUNOENZYMATYCZNY SARS-CoV-2 IgM/IgG (kliknij, aby zapoznać się z opisem badania)

OBECNIE DOSTĘPNE TERMINY:

TEST JAKOŚCIOWY - KAŻDY WTOREK MIESIĄCA - MOŻLIWE USTALENIE INNEGO TERMINU

TEST ILOŚCIOWY - PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT (PREFEROWANY E-MAIL)

Czym różnią się poszczególne testy?

Test jakościowy jest szybkim testem, którego wyniki uzyskujemy w ciągu godziny. Daje nam informację o tym, czy posiadamy przeciwciała w klasie IgM i/lub IgG, nie uzyskamy natomiast informacji o stężeniu tych przeciwciał.

Test ilościowy jest oznaczeniem wykonywanym metodą ELISA, niezależnie dla klasy IgM oraz IgG. Jest dokładniejszy niż test jakościowy, a także pozwala na określenie stężenia przeciwciał. Czas oczekiwania na wynik wynosi w tym przypadku kilka dni.

Klikając w przycisk poniżej zostaniecie Państwo przeniesieni na stronę formularza, za pomocą którego można zarejestrować się i opłacić badanie. Wypełnienie wszystkich pól jest obowiązkowe. Po płatności zakończonej sukcesem, otrzymacie Państwo e-mail z potwierdzeniem rejestracji oraz potwierdzeniem dokonanej płatności.

W przypadku testu jakościowego wykonywanego w punkcie mobilnym prosimy otrzymany drogą elektroniczną unikalny numer badania zapisać i umieść w widocznym miejscu za szybą samochodu. 

W przypadku testu ilościowego lub jakościowego wykonywanego w punkcie stacjonarnym prosimy o wcześniejszy kontakt e-mail bądź telefoniczny.

 

Jeśli na badanie w punkcie mobilnym przyjeżdżają dwie osoby, to druga osoba powinna siedzieć na tylnym siedzeniu, za fotelem kierowcy i również powinna mieć zapisany swój indywidualny numer.

Prosimy także o wydrukowanie, podpisanie i zabranie ze sobą formularza, który zostanie dostarczony drogą elektroniczną oraz o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości.

Do badania nie trzeba się przygotowywać, nie trzeba być na czczo.

Przed zakupem należy zapoznać się z REGULAMINEM.