top of page
Testy na koronawirusa

RT-PCR

Test RT-PCR charakteryzuje się wysoką czułością i może wykryć obecność wirusa w organizmie już w 2-4 dniu od dnia zakażenia. W skrócie polega on na wykryciu sekwencji genetycznych, które kodują określone białko charakterystyczne dla koronawirusa. 

Cena:

 200

INNE TESTY COVID

Testy na koronawirusa

PN - ND  8:00-16:00

Wykonujemy w ciągu 6-24h

Cena:

360

Pomocnik ze schowkiem

PN - ND  8:00-16:00

Wykonujemy w ciągu 1h

Cena:

140

Covid 19

PN - ND  8:00-16:00

Wykonujemy w ciągu 1h

Cena:

50

  • Test RT-PCR - co to jest?

Test RT-PCR wykrywa obecność materiału genetycznego, a konkretnie RNA wirusa SARS-CoV-2 w organizmie człowieka. Testy PCR polegają na wyizolowaniu z cząsteczek materiału genetycznego wirusa z materiału pozyskanego od pacjenta, a następnie ich namnożeniu oraz poddanie analizie i oznaczaniu. Wymaz pobiera się z nosogardzieli pacjenta, a samo pobranie nie zajmuje więcej niż 5 minut. Jest to zaawansowana technika, która wymaga wieloetapowej procedury diagnostycznej. To badanie charakteryzuje się bardzo wysoką precyzją uzyskiwanych wyników. Poprawny wynik testu RT-PCR jednoznacznie wykazuje na zakażenie wirusem SARS-CoV-2.

  • Kiedy wykonać test RT-PCR na koronawirusa?

Zalecane jest wykonanie badania możliwie najszybciej po pojawieniu się pierwszych objaw choroby, ponieważ RT-PCR wykrywa aktywną infekcję COVID-19. Najwyższa czułość badania jest uzyskiwana pomiędzy 7 a 14 dniem od kontaktu z wirusem SARS-CoV-2.

  • Ile się czeka na wyniki testu RT-PCR?

Wyniki są już dostępne w 6 do 24 godzin po wykonaniu testu. Zaświadczenie do wyniku będzie dostępne w wersji on-line po wydaniu wyniku badania. Zaświadczenie będzie również wydawane w języku angielskim, które będzie idealne na wyjazdy zagraniczne.

przygotowanie-do-badania.JPG

PROMOCJE

BIURA PODRÓŻY

Oferta indywidualna do negocjacji - zapraszamy do kontaktu

BADANIA GRUPOWE (od 10 osób)

Prosimy o kontakt telefoniczny przynajmniej 12h przed planowanym badaniem

KIBICE Twardych Pierników i Toruńskiego Żużla

Dla posiadaczy ważnej Karty Kibica (Twarde Pierniki), karnetu lub biletu nie starszego niż dwa lata

PCR: Zniżka -20zł

AG: Zniżka -10zł

bottom of page